O firmie

Nowitor Nokturn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna jest spółką celową powołaną do realizacji inwestycji polegającej na budowie osiedla budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej "Twoje Przedmieście", zlokalizowanego w Zielonkach przy ulicy Dlugopolskiej.

Grupa Nokturn Właścicielem spółki będącej inwestorem jest Grupa Nokturn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna, pod szyldem której powstały do tej pory:

  • budynek mieszkalny wielorodzinny położny w Krakowie przy ul Sułkowskiego 6, składający się z 56 mieszkań o łącznej powierzchni 3 043 m2,
  • budynek mieszkalno-usługowy położny w Krakowie przy ul. Wileńskiej 4 składający się z 4 lokali usługowych i 25 mieszkań o łącznej powierzchni 1 812 m2,
  • kameralny budynek mieszkalny położony przy ul. Chłopskiej 4, składający się z 6 mieszkań o łącznej powierzchni 267 m2,
  • osiedle "Krakowskie Przedmieście 43", w obrębie którego powstało 29 budynków trzykondygnacyjnych o powierzchni ponad 8 000 m2.

Grupa Nokturn koordynowała również budowę na 4,5-hektarowym półwyspie zespołu 70 całorocznych domów "Słoneczny Gródek" w Gródku nad Dunajcem wraz z zapleczem sportowo - rekreacyjnym. Była także inwestorem zastępczym przy remoncie oficyny kamienicy przy ul. Jana 18 w Krakowie.

Firma stawia sobie za cel nieustane podnoszenie jakości sprzedawanych mieszkań jak i obsługi Klienta. Chcemy, by sprzedawane przez nas lokale były przede wszystkim funkcjonalne i dostosowane do potrzeb i wymagań naszych Klientów, a proces zakupu przebiegał w miłej, partnerskiej atmosferze.