Otoczenie

Zakup mieszkania to ważny krok w życiu, z którym wiąże się podjęcie wielu decyzji, między innymi wybór lokalizacji. Miejsce zamieszkania mówi dużo o człowieku, wyraża jego preferencje, rodzaj aktywności, a także styl i tryb życia. Cenimy sobie możliwość relaksu w domowym zaciszu, ale jednocześnie chcemy być blisko miejsc, w których dzieją się rzeczy ważne i ciekawe. Nasze wymarzone mieszkanie otoczone jest zielenią, ale w pobliżu musi znaleźć się sklep, przedszkole, szkoła...

Wsłuchując się w potrzebych naszych przyszłych Klientów stworzyliśmy "Twoje Przedmieście".

Zielonki nazywane "zieloną sypialnią wielkiego Krakowa" przyciągają coraz więcej nowych mieszkańców swoimi niewątpliwymi atutami - atrakcyjnym położeniem w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego, przy jednoczesnej bliskości miasta Krakowa, z którym bezpośrednio graniczą. Zielonkom zależy na utrzymaniu pozycji lidera w tej dziedzienie, tj. zachowaniu miana najlepszej gminy do osiedlania się wśród tych, sąsiadujących z Krakowem. Dowodem na to są choćby inwestycje infrastrukturalne w tym w ochronę środowiska. Misją gminy, zawartą w Strategii na lata 2010 - 2020 jest, by stała się ona miejscem przyjaznym ludziom i środowisku, miejscem, w którym dogodnie się mieszka, pracuje i wypoczywa.

Wierzymy, że wybór Zielonek jako miejsca zamieszkania sprawi, że spełnią się Państwa marzenia o idealnym miejscu do życia.

Zielonki są bardzo dobrze skomunikowane z Krakowem - kilka alternatywnych dróg dojazdu umożliwia szybkie dotarcie samochodem do wybranego punktu miasta. Pięć linii autobusowych zapewnia połączenie z pętlą na Krowodrzy Górce, a stamtąd dalej można podróżować tramwajem lub autobusem.

Niewątpliwym plusem mieszkania w Zielonkach jest to, że możesz załatwić prawie wszystko na terenie gminy, bez konieczności dojeżdżania do miasta. Z wszelkimi sprawami administracyjnymi kierują się Państwo do Urzędu Gminy, gdzie szybko i bez kolejek wydawany jest nowy dowód osobisty czy uzyskają Państwo wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej.

W odległości 1 kilometra od naszej inwestycji znajduje się Zespół Szkół w Zielonkach. W nowoczesnym, przestronnym budynku ma swą siedzibę przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Tuż obok zlokalizowana jest wielofunkcyjna hala sportowa. Można również wybierać z oferty edukacyjnej prywatnych przedszkoli czy żłobków lub innych pobliskich szkół na terenie gminy - w Bibicach czy Woli Zachariaszowskiej.

Mieszkańcy Zielonek moją zapewniony łatwy dostęp do opieki medycznej. Bez długich terminów i kolejek w ośrodku zdrowia przyjmuje lekarz rodzinny, pediatra czy stomatolog.

W centrum Zielonek zlokalizowane są sklepy spożywcze, poczta, apteka, banki, bankomaty, cukiernie, fryzjernie, kwiaciarnia... Słowem - wszystko, czego możesz potrzebować na co dzień.

W nowym budynku Centrum Integracji Społecznej znalazły miejsce między innymi centrum kultury i biblioteka. Powyżej tego nowego kompleksu rozciąga się park z placem zabaw dla dzieci i boiskiem sportowym.

Uzupełnieniem atrakcji i udogodnień na terenie gminy są tereny zielone w obrębie inwestycji. Obszar znajdujący się tuż nad rzeką zostanie wyplantowany i zagospodarowany na potrzeby mieszkańców kompleksu. Swoje miejsce będzie tu również miał duży, bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Wszystko to sprawia, że Zielonki to nie tylko "sypialnia Krakowa". To miejsce, w którym po prostu dobrze się mieszka.

O nas

Nowitor Nokturn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna jest spółką celową powołaną do budowy osiedla budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej "Twoje Przedmieście", zlokalizowanego w Zielonkach przy ulicy Długopolskiej.
Firma stawia sobie za cel nieustane podnoszenie jakości sprzedawanych mieszkań jak i obsługi Klienta. Chcemy, by sprzedawane przez nas lokale były przede wszystkim funkcjonalne i dostosowane do potrzeb i wymagań naszych Klientów, a proces zakupu przebiegał w miłej, partnerskiej atmosferze.


Kontakt
 12 427-58-22  sprzedaz@nokturn.com.pl